Godziny otwarcia

Centrum Handlowe
Poniedziałek: 10:00 – 21:00
Wtorek: 10:00 – 21:00
Środa: 10:00 – 21:00
Czwartek: 10:00 – 21:00
Piątek: 10:00 – 21:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00
Hipermarket Carrefour

Pon-Sob: 06:30 – 22:00
Niedziela: 08:00 – 21:00

Jysk

Pon-Pt: 10:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 18:00

Kon­takt

Centrum Handlowe Galeria Gniezno

ul. Pa­łuc­ka 2,
62 – 200 Gniezno
tel.: 61 428 62 49
fax: 61 428 26 59
e-mail: gniezno@apsysgroup.pl

Ważne informacje

Szanowni Państwo, podajemy komunikat Urzędu Miejskiego w Gnieźnie:

ze względu na zagrożenie epidemiologiczne Koronawirusem wzywamy do zaprzestania dokonywania zakupów z udziałem dzieci. Apelujemy, aby pozostały one w domach. O to samo prosimy seniorów. Rekomendujemy aby zakupy robiła jedna osoba z gospodarstwa domowego. Z uwagi na powagę sytuacji, prosimy o stosowanie się do zaleceń.

  • pl

Galeria Gniezno – centrum zakupów i rozrywki

Galeria Gniezno od 2005 roku stanowi ważny punkt na rozrywkowo-handlowej mapie miasta i regionu. Centrum handlowe to siedziba wielu znanych marek, m.in. H&M, Martes Sport. Największa powierzchnia handlowa w mieście, różnorodne sklepy i punkty usługowe, jedyne w Gnieźnie kino Helios, salony wyposażenia domu (m.in. Jysk czy Castorama), największy w regionie hipermarket Carrefour, bezpłatny parking na 644 miejsc. To tylko część z atutów bogatej oferty Centrum Handlowego.

Moda? Główną zaletą galerii jest duża liczba różnorodnych sklepów oferujących galanterię skórzaną, obuwie oraz odzież damską i męską.

Panie mogą skorzystać z oferty m.in. sklepów sieci H&M, Diverse, Quiosque, Reserved, Orsay, Grey Wolf, Big Star, RO-MA Triumph, Takko Fashion, Apart, Yes. Domową kosmetyczkę wyposażyć można w Inglot czy Yves Rocher. Paznokcie można wystylizować przy stoisku Semilac. Bardzo komfortowe i wygodne zakupy klientki odwiedzające centrum handlowe zrobią na stoisku z torebkami czy rajstopami.

Na Panów czekają modne kolekcje m.in. sklepów Vistula, Giacomo Conti, House, New Yorker, Lee Wrangler. Zakup obuwia? Zapraszamy do skorzystania m.in. z CCC, Wojas, Deichmann, Ryłko.

Zawsze modne, dziecięce i młodzieżowe kolekcje dostępne są w działach sklepu H&M, Reserved czy CCC.

Sport i turystyka? Osoby ceniące sobie aktywny tryb życia mogą skorzystać z naszych sklepów o profilu sportowym m.in. Martes Sport, 4F, Sizeer, proSPORT: Adidas, Nike, Reebook. W kwestii wyjazdowych urlopów warto natomiast zaufać dostępnemu w naszej Galerii biurze podróży ITAKA.

Dom? Aranżacja domowych i mieszkaniowych kątów to nie lada wyzwanie. Pomogą w nim największe w Gnieźnie sklepy Jysk, Castorama czy Kapi. W celu zakupu prezentów i upominków – pomocny będzie sklep NaPrezent.pl.

Spotkanie? Restauracja Greco czy Wytwórnia Lodów Prawdziwych. Centrum Handlowe to znakomite miejsce na lunch, obiad czy spotkanie przy kawie. W Centrum Handlowym Galeria Gniezno znajduje się także specjalny pokój rodzinny – dyskretne i funkcjonalne miejsce, w którym można spokojnie i bez obaw nakarmić oraz przewinąć swoje maleństwo.

Kultura i rozrywka? Centrum Handlowe to siedziba największego w regionie kina Helios. W komfortowych fotelach jednocześnie może zasiąść 340 widzów. Na dwóch salach została zamontowana najnowocześniejsza technologia Dolby 3D Digital Cinema, a na trzeciej sali Dolby Digital Cinema. Kino wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający. Mieszkańcy na co dzień mogą oglądać najnowsze premiery hitów filmowych i uczestniczyć w projektach specjalnych cyklicznie organizowanych przez kino jak maratony filmowe, kino konesera, Helios dla kobiet, Helios dla dzieci. Nowości książkowe czy popularne planszówki można natomiast nabyć odwiedzając Księgarnię Świat Książki. Centrum Handlowe prócz stałej oferty rozrywkowej przygotowuje także szereg wydarzeń specjalnych, które od lat cieszą się zainteresowaniem mieszkańców. Aby być na bieżąco warto śledzić profil www.facebook.com/GaleriaGniezno

Zarządcą Centrum Handlowego jest APSYS POLSKA S.A. Właścicielem Galerii jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments.

Centrum Handlowe Galeria Gniezno 

ul. Pałucka 2
62 – 200 Gniezno

Tel. 61 428 62 49
Fax 61 428 26 59
E-mail: gniezno@apsysgroup.pl

Godziny otwarcia:

Galeria Handlowa
Poniedziałek – Sobota: 10.00 – 21.00
Niedziela: 10.00 – 20.00

Hipermarket Carrefour
Poniedziałek – Sobota: 09.00 – 22.00
Niedziela: 9.00 – 21.00

JYSK
Poniedziałek – Sobota: 10.00 – 20.00
Niedziela: 10.00 – 18.00

Kluczowe liczby:

– powierzchnia GLA: 18 519 m2
– liczba sklepów: 44
– 10 średnich powierzchni: Carrefour, Kino Helios, Jysk, H&M, Reserved, CCC, New Yorker, Deichmann, Martes Sport, Takko Fashion.
– odległość od centrum Gniezna: 4 km
– liczba miejsc parkingowych: 644
– data otwarcia centrum: kwiecień 2005

Chcesz więcej?

Każdy dzień to nowe promocje!
Odwiedź nasze sklepy i korzystaj z niskich cen.

PROMOCJE

Bądź na bieżąco!

Będziemy informować Cię o najnowszych wydarzeniach i promocjach.

Administratorem danych osobowych jest Ezraya Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 03-802), przy ul. Skaryszewskiej 7 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w korespondencji będą przetwarzane przez Spółkę w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przechowywane do czasu wycofania zgody lub momentu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody (np. w ten sam sposób, w jaki została wyrażona) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Ezraya Investments sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Centrum Handlowego Galeria Gniezno drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Ezraya Investments sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Centrum Handlowego Galeria Gniezno w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?